VIDEOPŘENOSY, ON-LINE KONFERENCE

On-line konference a videopřenosy výrazně šetří čas a náklady spojené s cestováním a dokážou propojit účastníky prakticky na celém světě. Aby plnohodnotně nahradily osobní setkání, je ale potřeba, aby byly profesionálně zajištěny. Naše videostudio má se zajištěním videopřenosů mnohaleté zkušenosti a disponuje potřebnými technologiemi pro přenos obrazu a zvuku na dálku.

Tyto technické vymoženosti původní účel akce nejen naplní, ale navíc ho obohatí dalšími přitažlivými aspekty. Náklady celého projektu se tak mnohdy výrazně sníží, organizace zjednoduší a dopad je nejen okamžitý, ale obsah i následně dostupný (například v podobě video archivů).

Lze jistě namítnout, že pro realizaci on-line konferencí a videopřenosů stačí Skype nebo jiné aplikace, nabízející i možnost paralelního propojení mezi více osobami či stanovišti. Je to ale dostačující? Chtějte například po slovutném panu profesorovi, aby při projevu ke kolegům či pacientům ještě zápasil s vynechávajícím mikrofonem a nastavením svého laptopu…

Pořádající firma, její hosté a zákazníci budou očekávat určitě víc než několik potemnělých, špatně zaostřených a slabě ozvučených "mluvících hlav", jejichž obraz občas vypadne nebo se spojení pro jistotu nenaváže vůbec. Co stačí pro interní meeting, nebude plnit parametry veřejné akce. A zde pak přicházejí ke slovu specialisté na obraz, zvuk, internetové přenosy a virtuální prostředí, jenž do značné míry nahradí chybějící reálný rámec akce.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, předložíme Vám více technických řešení v různých cenových hladinách a detaily dopracujeme na míru tak, aby byl výsledek perfektní.