VIDEOPŘENOSY, ON-LINE KONFERENCE

On-line konference, videopřenosy a hybridní eventy šetří čas i náklady a propojí účastníky z všech koutů světa. Aby plnily svou funkci, musí být zajištěny opravdu profesionálně. Naše videostudio má mnohaleté zkušenosti a je technicky i personálně skvěle vybaveno. 

Naše nápady i technické prostředky původní účel akce nejen naplní, ale obohatí ho novými, přitažlivými prvky. Náklady celého projektu se tak mnohdy výrazně sníží, organizace zjednoduší. Efekt je okamžitý, obsah pak následně dostupný off-line na internetu či úložišti. 

Lze jistě namítnout, že pro realizaci on-line konferencí a videopřenosů stačí Skype, Teams nebo jiné aplikace. Jak kdy. Chtějte například po slovutném panu profesorovi, aby při projevu ke kolegům ještě zápasil s vynechávajícím mikrofonem a nastavením svého laptopu. Pořádající firma, její hosté či zákazníci budou očekávat určitě víc než jen potemnělé, nezaostřené a slabě ozvučené "mluvící hlavy", jejichž obraz navíc co chvíli zatuhne. Co stačí pro interní meeting, nebude plnit parametry důležité obchodní, odborné či společenské akce. A zde přicházejí ke slovu naši specialisté na obraz, zvuk, internetové přenosy a virtuální prostředí, které může nahradit i chybějící reálný rámec projektu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, předložíme Vám i více řešení v různých cenových hladinách a detaily dopracujeme na míru tak, aby byl výsledek perfektní.