KLIENTI (osobní reference)

Ing.Jan Kodeš

Studio POLAS se významně podílelo a nadále i podílí na uchování archivních záběrů z tenisového prostředí. Jeho přičiněním se dochovala celá řada tenisových zápasů, které bylo nutné přepsat z dob minulých, kdy se záznamy uchovaly jen na 16 či 8mm filmu, nebo na pozdějších systémech Ampex, Secam, Beta, PAL apod. Každá TV ve své zemi používala různé systémy a POLAS se s jejich dokumenty vždy dokázal vypořádat k mé spokojenosti. Myslím, že to má velký význam k dochování tenisové historie pro příští generace. (foto: Aha!, A.Malachovský) 

Ing.Jan Kodeš

Janssen Cilag

Pro výrobu on-line stream vysílání z virtuálního studia jsme zvolili Studio POLAS, a to s ohledem na jejich bohaté zkušenosti, pokročilé technologické zázemí a kreativní přístup. Je radost spolupracovat s profesionály, kteří jsou schopni flexibilně řešit i specifická zadání. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. 

Martin Mydlář, Multichannel Advisor, Janssen-Cilag s.r.o.

SEB Groupe

Se studiem POLAS úspěšně spolupracujeme již dlouhá léta. Jeho týmu děkujeme za rychlé, kvalitní a profesionální služby.

Dušan Holec, Category Manager Czech Republic & Slovakia, Groupe SEB ČR
Deutsche Bahn

Mnohokrát děkujeme za vytvoření prezentací do našich IC Busů. Jsme velice spokojeni s výsledky vaší práce i klientským servisem.

Jana Lochman, produktová manažerka DB Fernverkehr AG

Cabani production

Jsem naprosto nadšen... za vše moc děkuji, je to fakt bezvadný.

 Michal Caban, Cabani Production

Česká televize

Pro výrobu v České televizi používáme vlastní zdroje, ale stává se, že nedokážeme všechno. A pro tuhle chvíli mám na nástěnce číslo - do POLASu.

Alexej Guha, produkční ČT

Axa

Se studiem POLAS spolupracujeme relativně krátkou dobu, ale v tuto chvíli už vím, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Je to především proto, že máme vždy jistotu profesionální úrovně i profesionálních výstupů jejich práce. 

Marek Zeman, ředitel PR a komunikace AXA ČR

Henkel   

  

U nás, ve společnosti Henkel, chápeme P jako POLAS - jako Profesionálové. P znamená pro pro nás Perfektní spolupráci a kdykoli si vzpomeneme, můžeme si být jisti, že POLAS splní naše přání.

Lidija Erlebachová, manažerka komunikace Henkel ČR

Ogilvy PR

Spolupráce OgilvyPR s POLASem funguje úspěšně už celou řadu let. Dokonce bych řekla, že je to takový ideální vztah. Takže děkujem.

Dita Stejskalová, ředitelka Ogilvy PR

České dráhy

Se studiem POLAS spolupracuji už více než pět let. Ta spolupráce je o vzájemné profesionalitě a flexibilitě a je z mé strany hodnocena velmi dobře. Vždycky jsem si na POLASu vážil nejen dobrých pracovních výsledků, ale také kamarádského přístupu.

Aleš Ondrůj, ředitel Odboru marketingu v osobní dopravě ČD

Švandovo divadlo 

Švandovo divadlo spolupracuje se studem POLAS řadu let a ta spolupráce je vynikající. Já osobně si POLAS musím jenom chválit.

Daniel Hrbek, ředitel ŠD

Telefonica

Pokud jsem spolupracovala se studiem POLAS, tak to vždycky byla rychlost, profesionalita a dobře odvedená práce.

Jana Voňavková, tiskové oddělení Telefonica O2