LIDÉ

Aleš Dudek (produkční, autor a režisér)

se stará o komunikaci s klienty a kompletní realizaci jejich projektů. Píše náměty, scénáře i faktury. Sleduje nové trendy nejen v oblasti videa, ale i v grafice, komunikaci, reklamě a dalších příbuzných oborech. Ve volném čase se věnuje autorskému psaní, esoterice, modelové železnici a spolu s přáteli víceletým rumům. 

Aleš Dudek

Karel Holubička (technologický specialista, střihač, kameraman)

se jako absolvent FEL ČVUT (specializace audio/video) zaměřuje na technickou stránku projektů, sleduje vývoj technologií a začleňuje je do nabídky studia. Je autorem mnoha novátorských řešení, konzultuje vývoj softwaru pro postprodukci a věnuje se i supervizi velkých akcí. Rád si zahraje fotbálek, pomůže přátelům s hudebním klipem či divadlem nebo vymyslí, co nikdo nečekal. 

Ing.Karel Holubička

Lukáš Němeček (zvukový guru, technik a technický produkční)

je zkušeným odborníkem v oblasti audia, jeho záznamu, zpracování, ale i pódiového zvučení, svícení a velkoplošné projekce. Na veřejných eventech má na starosti odbavení obrazu a zvuku, a to od návrhu technického řešení po finální realizaci. Relaxuje na kolečkových bruslích, plave a stále marně zkouší hrát na saxofon.

Lukáš Němeček (v popředí)

Michael Bílek (kameraman, střihač a fotograf)

se jako absolvent filmové a reklamní školy uplatňuje jak při natáčení, tak i v postprodukční fázi projektů. Specializuje se na tvorbu reklamních spotů, produktových a firemních videí, dále na virtuální prohlídky, fotografii a grafiku. Ve volném čase se věnuje analogové fotografii, konstruování osvětlovacího vybavení či gastronomii.

Michael Bílek

Petr Lášek (kameraman, střihač a režisér, 1968-2018, vzpomínáme)

Petr nás opustil po krátké nemoci 29.8.2018 ve věku nedožitých 50 let. Jeho poctivé řemeslo utvářelo stovky filmů a videí a stalo se nám všem nenahraditelnou inspirací. Pokoj a dobré světlo jeho duši.