HYBRIDNÍ EVENTY, LIVE STREAM

V dnešní době jsme někdy nuceni nahrazovat osobní kontakty komunikací na dálku. Přicházejí tak ke slovu hybridní eventy - live stream konference, telemosty, více směrná komunikace na bázi videa, on-line přenosy, dálkové meetingy a mnoho jiného. Tvrdě jsme pracovali a máme pro vás připravena skvělá, prověřená řešení těchto projektů za rozumné peníze.  

Zkušenosti máme rovněž s videi do palubních systémů (DB Bahn IC Bus), s hotelovými TV kanály, videi pro firemní intranety, se zajištěním provozu TV okruhů (MFF Karlovy Vary) či internetových televizí (Invex Brno) a mnoha dalšími zakázkami. Naši specialisté navrhnou technické řešení nestandardních projektů a poradí si i s jejich odbornou supervizí.

Chcete-li vnést svěžího ducha a nové nápady do vašich videí či prezentací, využijte našich kreativních schopností. Telemostyon-line virtualita, audiovizuální spoty, skeče, využití archivů, nápaditá režie - to jsou způsoby, které vám pomohou diváky přenést do jiné časové roviny, vysvětlit jim názorně danou problematiku nebo je "jen" pobavit.

Náš profesionální fotograf zhotoví dle Vašeho přání produktové, katalogové a jiné užité fotografie, portréty, dokumentární a reportážní snímky. V případě zadání focení a natáčení najednou lze práce synchronizovat, získat balíkovou slevu a ušetřit i na výdajích (společný asistent, doprava atd.).

Live Stream Janssen Obchodník roku DB Bahn IC Bus

Informace najdete v publikovaném článku:

Účinná interní komunikace prostřednictvím video kanálu od profesionálů