hlavicka

Video-web, internetová televize

Nové, rychle se rozvíjející médium podchytilo naše videostudio vlastním pilotním projektem na www.video-web.cz, kde najdete představení média, jeho výhod a použití. 

Celý projekt je zároveň připraven spolu s obslužným softwarem k výrobě cenově dostupných grafických alternativ a tvoří uživatelsky příjemné prostředí pro práci s videi na internetu či intranetu, pro e-learning a další účely. Možné je navrhnout také zcela novou grafiku a obslužné schéma. 
I veškeré tyto služby (grafický návrh, naprogramování, hosting, výroba videí, zpracování a kódování stávajících spotů, provozní údržba) zajišťujeme na klíč. Pro bližší seznámení s touto formou komunikace nabízíme nezávaznou osobní prezentaci celé problematiky i pilotního projektu.

Náš zkušený profesionální fotograf zhotoví dle Vašeho přání a zadání produktové, katalogové a jiné užité fotografie, snímky portrétní exteriérové či interiérové a v neposlední řadě dokumentační a reportážní fotografie z Vašich akcí (sportovních, kulturních, společenských aj.). Vytvoříme kreativní snímky dle vašich představ a požadavků. V případě zadání focení a natáčení jednoho projektu lze práce synchronizovat, získat balíkovou slevu a případně ušetřit i na menším počtu osob výrobního štábu (společný asistent atd.).

Máme zkušenosti s výstavbou hotelových infokanálů nebo s technickým zajištěním provozu TV okruhů (MFF Karlovy Vary) a mnoha dalšími náročnými zakázkami. Naši specialisté navrhnou odpovídající technické řešení vašich nestandardních projektů a zajistí i plně odpovědnou supervizi technologického provedení realizovaných akcí.

Chcete-li vnést svěžího ducha a nové nápady do vašich prezentací nebo společenských akcí s prvky audiovize, využijte našich kreativních a autorských schopností. Fiktivní i faktické telemosty, audiovizuální spoty a skeče, hrané výstupy, využití filmových archívů a mnoho dalšího. To jsou způsoby, které vám pomohou diváky přenést do jiné časové nebo prostorové dimenze, vysvětlit jim názorně danou problematiku nebo je "jen" pobavit a celou akci tak ozvláštnit.

Kontakt:

tel.: 602 350 111
        233 330 641

mail: studio@polas.cz

Sušická 1845/21, Praha 6

(Osobní návštěvy po dohodě)