hlavicka

O nás

Tým

Aleš Dudek (produkční, autor a režisér)

se stará především o komunikaci s klienty a kompletní realizaci jejich projektů. Píše náměty, scénáře i faktury. Sleduje nové trendy nejen v oblasti videa, ale i v grafice, komunikaci, reklamě a dalších příbuzných oborech. Ve volném čase sbírá modely vláčků, věnuje se autorskému psaní, ezoterice, focení a spolu s přáteli víceletým rumům. 

Karel Holubička (technologický specialista, střihač, kameraman)

jako absolvent FEL ČVUT (specializace audio/video) se zaměřuje na technickou stránku projektů, sleduje vývoj technologií a začleňuje je do nabídky studia. Je autorem mnoha novátorských řešení, konzultuje vývoj softwaru pro postprodukci a věnuje se i supervizi velkých akcí. Rád si zahraje fotbálek, pomůže přátelům s hudebním klipem či divadlem nebo vymyslí, co nikdo nečekal. 

Lukáš Němeček (zvukový guru, technik a technický produkční)

je zkušeným odborníkem v oblasti audia, jeho záznamu, zpracování, ale i pódiového zvučení, svícení a velkoplošné projekce. Na veřejných eventech má na starosti odbavení obrazu a zvuku, a to od návrhu technického řešení po finální realizaci. Relaxuje na kolečkových bruslích, plave a stále marně zkouší hrát na saxofon.

Petr Lášek (kameraman, střihač a režisér, 1968-2018, vzpomínáme)

Petr nás opustil po krátké nemoci 29.8.2018 ve věku nedožitých 50 let. Jeho poctivé řemeslo utvářelo stovky filmů a videí a stalo se nám všem nenahraditelnou inspirací. Pokoj a dobré světlo jeho duši.     

Historie

Videostudio POLAS bylo založeno v roce 1984 skupinou přátel zajímajících se o filmovou tvorbu a veřejné hudební produkce. Ve druhé polovině osmdesátých let byl POLAS se svými komponovanými tanečními večery v centru Prahy dobře známý především mezi teenagery. S příchodem videa a klipové tvorby se začaly aktivity videostudia přesouvat do klidnějšího prostředí studií, kde vznikly první klipy a hrané videosnímky. Profesionální práci v oblasti audiovize zahájil tým POLASu v roce 1991 jako videosekce firmy AVICO. Konečně od roku 1993 vystupuje videostudio POLAS jako samostatná firma s kompletním servisem v oblasti audiovize.

Sponzoring

Naše videostudio podporuje vybrané projekty formou zapůjčení techniky či poskytnutím služeb za snížené ceny či zdarma. V tomto směru jsme spolupracovali například s Činoherním klubem v Praze, Českou televizí, Filmovou školou ve Zlíně, souborem Bambini di Praga nebo Domem dětí a mládeže hl.m.Prahy. V roce 2016 jsme začali sponzorsky spolupracovat s Nadání a dovednosti o.p.s., která připravuje děti z dětských domovů na vstup do samostatného života.  

Napište šéfovi

Ujišťujeme Vás, že věnujeme Vašim přáním a požadavkům prvořadou pozornost. Přesto, nebudete-li zcela spokojeni byť se sebemenším detailem v provedení zakázky, s dobou jejího vyřízení či s jednáním našich pracovníků, napište svůj postřeh přímo šéfovi na ales@polas.cz. Ten zjistí detaily, vyvodí důsledky a bude Vás o všem informovat.

Data subjektu

Aleš Dudek – POLAS
(fyzická osoba podnikající na základě zápisu v ŽR)
ŽL: č.j. ŽO/0008273/94/Kuč/001
IČ: 47585102
DIČ: CZ6911120304
sídlo: U Petřin 1242/24, 162 00  Praha 6
hlavní provozovna (kontaktní adresa):
Sušická 1845/21, 160 00  Praha 6

 NovinkyCerfifikát


 

 

 

Kontakt:

tel.: 602 350 111
        233 330 641

mail: studio@polas.cz

Sušická 1845/21, Praha 6

(Osobní návštěvy po dohodě)