hlavicka

Digitalizace, přepisy z jiných formátů na DVD (ne authoring)

V této cenové kategorii je výsledkem přepisu nosič DVD-R s obsahem 1:1 ke zdroji, s typizovaným menu s obrázkem - tlačítkem „play“ nebo autoplayem. 


formát PAL - PAL - možné zdroje viz 1.1., jiné formáty a množení DVD viz. dále

počet DVD za prvních 5 min. za každou další min.
1 ks 200,- 3,-

Při standardní kvalitě přepisu pojme jeden DVD nosič 120 min. Nevejde–li se materiál na jeden nosič, je užití dalšího zohledněno připočítáním paušálu 60,-Kč a plné ceny (dalšího) média. Paušál 60,-Kč se připočítává rovněž za každý střih při přepisu více zdrojů (kazet) na jedno médium a při tvorbě jednotlivých kapitol na DVD s vlastním odkazem v menu. 

Při užití transkodéru (non-broadcast kvalita) při přepisu na DVD (např. z PALu do NTSC či obráceně) se cena za minutu přepisu zvyšuje o částku 5,-Kč, tzn. např. pro jednu kopii DVD je cena paušál + 8,- Kč za každou minutu (transkodovaného) přepisu.

V případě, že má klient zvláštní požadavky na vložení názvů DVD, obsažených titulů a vymezení jejich kapitol, je tato činnost účtována sazbou linky s obsluhou (500,-Kč/h.). Při vyšších nárocích na výsledek (menu pro ovládání DVD, mutace atd.) je nutný DVD authoring v PC za ceny střižny.

Kontakt:

tel.: 602 350 111
        233 330 641

mail: studio@polas.cz

Sušická 1845/21, Praha 6

(Osobní návštěvy po dohodě)