DALŠÍ

Zkušenosti máme rovněž s videi do palubních info systémů (celoevropská síť DB Bahn IC Bus), s výstavbou hotelových kanálů, firemních info kanálů zajištěním provozu TV okruhů (MFF Karlovy Vary) či internetových televizí (Invex Brno) a mnoha dalšími zakázkami. Naši specialisté navrhnou technické řešení vašich nestandardních projektů a zajistí i plně odpovědnou supervizi technické části realizovaných akcí.

Chcete-li vnést svěžího ducha a nové nápady do vašich prezentací nebo společenských akcí s prvky audiovize, využijte našich kreativních a autorských schopností. Telemosty, audiovizuální spoty a skeče, hrané výstupy, přenosy, využití filmových archívů, on-line virtualita aj. - to jsou způsoby, které vám pomohou diváky přenést do jiné časové nebo prostorové dimenze, vysvětlit jim názorně danou problematiku nebo je "jen" pobavit.

Náš profesionální fotograf zhotoví dle Vašeho přání produktové, katalogové a jiné užité fotografie, portréty, dokumentární a reportážní snímky. V případě zadání focení a natáčení jednoho projektu lze práce synchronizovat, získat balíkovou slevu a ušetřit i na výdajích (společný asistent, doprava atd.).

IMG_1102obch_roku_v2obch_roku_v3

Informace najdete také v publikovaném článku:

Účinná interní komunikace prostřednictvím video kanálu od profesionálů