hlavicka

Video-web, internetová televize

Nové, rychle se rozvíjející médium podchytilo naše videostudio vlastním pilotním projektem na www.video-web.cz, kde najdete představení média, jeho výhod a použití. 

Celý projekt je zároveň připraven spolu s obslužným softwarem k výrobě cenově dostupných grafických alternativ a tvoří uživatelsky příjemné prostředí pro práci s videi na internetu či intranetu, pro e-learning a další účely. Možné je navrhnout také zcela novou grafiku a obslužné schéma. 
I veškeré tyto služby (grafický návrh, naprogramování, hosting, výroba videí, zpracování a kódování stávajících spotů, provozní údržba) zajišťujeme na klíč. Pro bližší seznámení s touto formou komunikace nabízíme nezávaznou osobní prezentaci celé problematiky i pilotního projektu.

Náš zkušený profesionální fotograf zhotoví dle Vašeho přání a zadání produktové, katalogové a jiné užité fotografie, snímky portrétní exteriérové či interiérové a v neposlední řadě dokumentační a reportážní fotografie z Vašich akcí (sportovních, kulturních, společenských aj.). Vytvoříme kreativní snímky dle vašich představ a požadavků. V případě zadání focení a natáčení jednoho projektu lze práce synchronizovat, získat balíkovou slevu a případně ušetřit i na menším počtu osob výrobního štábu (společný asistent atd.).

Máme zkušenosti s výstavbou hotelových infokanálů nebo s technickým zajištěním provozu TV okruhů (MFF Karlovy Vary) a mnoha dalšími náročnými zakázkami. Naši specialisté navrhnou odpovídající technické řešení vašich nestandardních projektů a zajistí i plně odpovědnou supervizi technologického provedení realizovaných akcí.

Chcete-li vnést svěžího ducha a nové nápady do vašich prezentací nebo společenských akcí s prvky audiovize, využijte našich kreativních a autorských schopností. Fiktivní i faktické telemosty, audiovizuální spoty a skeče, hrané výstupy, využití filmových archívů a mnoho dalšího. To jsou způsoby, které vám pomohou diváky přenést do jiné časové nebo prostorové dimenze, vysvětlit jim názorně danou problematiku nebo je "jen" pobavit a celou akci tak ozvláštnit.

více zde

Zde jsou osobní reference zástupců některých klientů. Referenční práce najdete v menu Tvorba.

Janssen Cilag

   Pro výrobu online vysílání z virtuálního studia jsme zvolili Studio POLAS, a to s ohledem na jejich bohaté zkušenosti, pokročilé technologické zázemí a kreativní přístup. Je radost spolupracovat s profesionály, kteří jsou schopni flexibilně řešit i specifická zadání. Se spoluprací jsme maximálně spokojeni. 

Martin Mydlář, Multichannel Advisor, Janssen-Cilag s.r.o., 2016/17

SEB Groupe

    Se studiem POLAS úspěšně spolupracujeme již dlouhá léta. Jeho týmu děkujeme za rychlé, kvalitní a profesionální služby. 

 

Dušan Holec, Category Manager Czech Republic & Slovakia, Groupe SEB ČR, 2015

Deutsche Bahn   Mnohokrát děkujeme za vytvoření prezentací do našich IC Busů. Jsme velice spokojeni s výsledky vaší práce i klientským servisem.

Jana Lochman, produktová manažerka DB Fernverkehr AG, 2014

Cabani production

   Jsem naprosto nadšen... za vše moc děkuji, je to fakt bezvadný.

 Michal Caban, Cabani Production, 2014

Česká televize

   Pro výrobu v České televizi používáme vlastní zdroje, ale stává se, že nedokážeme všechno. A pro tuhle chvíli mám na nástěnce číslo - do POLASu.

Alexej Guha, produkční ČT, 2013

Axa

    Se studiem POLAS spolupracujeme relativně krátkou dobu, ale v tuto chvíli už vím, že naše spolupráce bude dlouhodobá. Je to především proto, že máme vždy jistotu profesionální úrovně i profesionálních výstupů jejich práce. 

Marek Zeman, ředitel PR a komunikace AXA ČR, 2012

Henkel   U nás, ve společnosti Henkel, chápeme P jako POLAS - jako Profesionálové. P znamená pro pro nás Perfektní spolupráci a kdykoli si vzpomeneme, můžeme si být jisti, že POLAS splní naše přání.

Lidija Erlebachová, manažerka komunikace Henkel ČR, 2010

Ogilvy PR   Spolupráce OgilvyPR s POLASem funguje úspěšně už celou řadu let. Dokonce bych řekla, že je to takový ideální vztah. Takže děkujem.

Dita Stejskalová, ředitelka Ogilvy PR, 2009

České dráhy    Se studiem POLAS spolupracuji už více než pět let. Ta spolupráce je o vzájemné profesionalitě a flexibilitě a je z mé strany hodnocena velmi dobře. Vždycky jsem si na POLASu vážil nejen dobrých pracovních výsledků, ale také kamarádského přístupu.

Aleš Ondrůj, ředitel Odboru marketingu v osobní dopravě ČD, 2008

Švandovo divadlo   Švandovo divadlo spolupracuje se studem POLAS čtyři roky a ta spolupráce je vynikající. Já osobně si POLAS musím jenom chválit.

Daniel Hrbek, ředitel ŠD, 2007

Telefonica   Pokud jsem spolupracovala se studiem POLAS, tak to vždycky byla rychlost, profesionalita a dobře odvedená práce.

Jana Voňavková, tiskové oddělení Telefonica O2, 2006

 
více referencí

Kontakt:

tel.: 602 350 111
        233 330 641

mail: studio@polas.cz

Sušická 1845/21, Praha 6

(Osobní návštěvy po dohodě)